Penzion Ivanka

Lázně Libverda 29
Lázně Libverda 46362

olda.dygryn@seznam.cz
Mob.: +420 728 681 215
50.89089722 15.19787028 Zobrazit na mapě Služby v okolí

Ceny

Letní cena od: 200 Kč
Zimní cena od: 200 Kč

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 28
Celkový počet pokojů: 7
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 3
Počet apartmá: 1
Penzion Ivanka se nachází v obci Lázně Libverda, na rozhraní Jizerských hor a Frýdlantska. Penzion nabízí ubytování nejen návštěvníků lázní, ale i turistům a především cyklistům, kteří přijeli na populární Singltrek pod horou Smrk. Nástupní místo pro singel track je vzdálené 300 m od penzionu u populární restaurace Obří sud.

Penzion Ivanka – ubytování:

Penzion nabízí ubytování s kapacitou 21 lůžek v 6 pokojích a jeden apartmán s kapacitou 7 lůžek. Některé pokoje mají sociální zařízení na pokoji a pro některé pokoje mají sociální zařízení na patře. Apartmán je vybaven sociálním zařízením a kuchyní.

Ceník:

Pokoj bez sociálního zařízení - 200,- Kč osoba / noc
Pokoj se sociální zařízením - 250,- Kč osoba / noc
Apartmán - 300,- Kč osoba / noc
Dítě při pobytu na týden -  150,- Kč osoba / noc
Při dlouhodobém pobytu ceny dohodou. 

K dispozici je v penzionu zahradní pergola s grilem. Parkování je na uzavřeném parkovišti. 

Možnost stravování a další služby nabízí okolí restaurace nebo obchody v nedalekém městě Hejnice. Přímo v lázních lze využít řady lázeňských procedur (masáže, vířivky, sauny a další).

Penzion Ivanka – okolí:

Penzion je ideální ubytování pro návštěvníky stále více populárnějšího singeltracku pod horou Smrk. Nástupní místa na singeltrack jsou nedaleko ubytování – Lázně Libverda nebo Obří sud.   

Volný čas můžete trávit například pěšími túrami po Jizerských horách, které nabízejí plno překrásných koutů a vyhlídek. Jsou zde i jedny z nejlepších tras pro méně zdatné i zkušené cyklisty. V zimě lze využít množství běžeckých tratí, sjezdové lyžování je možné v Bedřichově.

Koupání je možné na koupališti v Hejnicích nebo v bazénu u penzionu, ale i v plaveckém bazénu v nedalekém Liberci, kde je i Aquapark v Centru Babylon. Dále se lze vydat na výlety do okolí například na zámek ve Frýdlantu, baziliku v Hejnicích, prohlédnout si Lázně Libverda nebo navštívit ZOO a Botanickou zahradu v Liberci a mnoho dalšího.

Aktivní dovolená

Penzion Ivanka je ideální ubytování pro návštěvníky stále více populárnějšího singeltracku pod horou Smrk. V zimě lze využít množství běžeckých tratí, sjezdové lyžování je možné v Bedřichově.

Související články

pokoj se sprchou pokoj s WC WiFi společné WC internet v objektu možnost vaření gril, ohniště TV ve společenské místnosti uzavřené parkoviště úschovna sportovních potřeb nekuřácké prostředí

Turistické cíle v okolí

Vyhlídky nad Lázněmi Libverda Vyhlídky nad Lázněmi Libverda
Lázně Libverda
(0,37km)
Kočičí kameny Kočičí kameny
Lázně Libverda
(1,91km)

Sport a relax v okolí

Wellness - Lázně Libverda Wellness - Lázně Libverda
Lázně Libverda
(0,55km)
Lázně Libverda, a.s. Lázně Libverda, a.s.
Lázně Libverda
(0,55km)
Tenis - Lázně Libverda Tenis - Lázně Libverda
Lázně Libverda
(0,73km)
Koupaliště Hejnice Koupaliště Hejnice
Hejnice
(1,86km)
Kosmetické studio FACE Kosmetické studio FACE
Hejnice
(1,89km)
toplist